Vítejte na stránkách obce Obec Hlízov.
Nastavení zobrazení

Informační e-maily a SMS

Popis služby

Obec Informuje je moderní informační systém, který byl zaveden pro zlepšení komunikace mezi obecním úřadem a obyvateli obce. Cílem tohoto systému je poskytovat občanům aktuální informace přímo od zdroje, což zajišťuje rychlý a efektivní přenos důležitých oznámení a novinek.

Uživatelé, kteří se zaregistrují, obdrží notifikační e-maily, případně SMS zprávy pokaždé, když obecní úřad publikuje nové informace. Tato služba je zvláště užitečná pro okamžité informování o mimořádných událostech, plánovaných akcích, změnách v komunálních službách či jiných důležitých oznámeních.

Co mohu udělat pro získávání informací

Pro využití této služby je nutná registrace, která je jednoduchá a rychlá. Registrace probíhá na těchto webových stránkách obce, kde v patičce naleznete sekci "odebírat novinky". Zde uživatelé zadají svůj e-mail a telefonní číslo, což umožní systému posílat notifikace.

Dále si mohou vybrat specifické okruhy zájmů, aby obdrželi pouze ty informace, které jsou pro ně nejrelevantnější.

Jedná se o efektivní způsob, jak zůstat informován o dění v obci bez nutnosti neustálého sledování webových stránek nebo jiných zdrojů informací.

publikováno: 15. 2. 2024 20:22, OI Developer

Novinky z obce

Kamenictví KaF s.r.o. a Žulové hroby.cz

publikováno: 19. 4. 2024

• Michaela Francová
  • 14

Kamenictví KaF s.r.o. a Žulové hroby.cz  bude ve středu 24. 4. a 1. 5. v 10:30 – 10:50 na hřbitově v Hlízově obchodní zástupce přijímat objednávky k opravám hrobů . Poskytujeme veškeré kamenické práce.

Úřad

publikováno: 8. 4. 2024

Nový obecní web

publikováno: 3. 4. 2024

• OI Developer
  • 112

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.