Vítejte na stránkách obce Obec Hlízov.
Nastavení zobrazení

Jarní slevy uhlí a jistá výhra v uhloterii

• Michaela Francová
  • 38

Havelka uhelné sklady JARNÍ SLEVY UHLÍ A JISTÁ VÝHRA V UHLOTERII s dopravou a pásem zdarma. Už jen do 10.května! Objednávejte uhlí, brikety a koks u Havelky na telefonním čísle 602 489 489.

Novinky z volného času

publikováno: 7. 5. 2024

Školkový sboreček

Bavíme se zpěvem

Sboreček výběrový kroužek, který navštěvuje přibližně 25 dětí z celé mateřské školy. Tedy není limitován určitým věkem. Dle sluchové analýzy, koncem září učitelky z jednotlivých tříd vyberou talentované děti, se zájmem o tuto činnost a poté se jednou týdně schází. Samotnému zpěvu v hodině předchází hlasová a dechová cvičení, gymnastika mluvidel, rytmické hříčky. Písně rozmanitého repertoáru se děti učí doprovázet na rytmické nástroje a hrou na tělo.

Drůbežárna Mírovka, Svoboda -Havel

publikováno: 28. 4. 2024

• Michaela Francová
  • 45

Ve čtvrtek 16. května 2024 v 13.20hod. u autobusové zastávky. Leták najdete v příloze.