P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.01.2022 - 14:03 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Výlet na zámek Berchtold

Vloženo: 20.07.12 21:16 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 43402x

Chtěli jsme netradičně oslavit Den dětí. Tento den byl našim cílem zámek Berchtold. Na výlet jsme tradičně jeli se ZŠ Malín. Bohužel nám nepřálo počasí. Obloha se občas zatáhla a spustil se déšť. Dětem to ale nevadilo a s chutí si prohlížely miniatury hradů a zámků, kterých tu je rovných 24. Ještě více je však přitahovala prohlídka pohádkových postaviček od ježibaby v perníkové chaloupce přes různá strašidla a skřítky , u kterých nás průvodkyně seznámila se jménem i s tím, co který skřítek dělá. Největším zážitkem pak byla návštěva v pekle, které majitel objektu vytvořil v bývalém vojenském  bunkru. Ne všechny děti se chtěly do pekla podívat. Proč asi?
      Bohužel děti vzhledem k počasí nemohly vyzkoušet lanovku, skluzavku ani houpačky a průlezky na dětském hřišti.Také prohlídce malé ZOO jsme nevěnovali moc času. Snad tento Dětský ráj, jak se areál  jmenuje, navštíví někdy děti s rodiči a pořádně se tam vyskotačí. Je to dobrý tip na prázdninové dny.
       Domů děti jely unaveny, ale spokojeny. Cestu jsme jim zpříjemnili zastávkou na zmrzlinu. Pak už se každý těšil na své rodiče, kteří už na nás netrpělivě čekali.