P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
22.01.2022 - 05:56 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Výlet do ZOO Jihlava

Vloženo: 13.06.13 23:46 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 37905x
Děti z mateřské školy jely 28. května na výlet do ZOO v Jihlavě. Většinu dětí doprovázeli rodiče. Všichni jsme měli strach z počasí, protože několik posledních dnů bylo nepříjemně deštivých. Ale ten den se objevilo sluníčko hned ráno a nám dodalo naději, že dnes pršet nebude. Hodina jízdy autobusem rychle utekla a my jsme byli na místě. Program v ZOO si každý přizpůsobil pro sebe. Někdo se zdržel u dravých ptáků , kde byla ukázka výcviku těchto ptáků. Jiní dali přednost exotickým zvířatům jako jsou tygři, zebry, lamy nebo malé opičky. Jiným se zalíbila babiččina zahrádka s domácími zvířaty. Někteří se nemohli vynadívat na dovádějící lachtany. Všem se pak líbilo dětské hřiště s tobogánem a možností jízdy na čtyřkolce. Čtyři hodiny utekly a my jsme se vraceli domů s novými zážitky. Jak se nám v ZOO líbilo, můžete vidět na fotografiích.

Zobraz / Skyj

Besídka ke Dni matek

Vloženo: 05.05.13 19:45 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 54936x
5. května 2013 se na pozvání obecního úřadu a mateřské školy sešli v kulturním domě rodinní příslušníci a přátelé dětí z mateřské školky. Všichni přítomní byli potěšeni milým pásmem básniček, písniček a tanečků, které s dětmi nacvičily paní učitelky. Podívejte se na fotografie, které nám připomenou atmosféru sluncem prozářeného nedělního odpoledne.

Zobraz / Skyj

Setkání dětí s myslivci

Vloženo: 04.03.13 18:21 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 37202x
Ve středu 20.února se děti vydaly na vycházku do přírody, kde se setkaly s místními myslivci.Děti nejprve poznávaly zvířata žijící v lese. Pak jim myslivci vysvětlili, jak se starají o zvířata v zimních měsících a ukázali jim praktickou ukázku zakládání potravy do krmelce. Samy mohly zvířátkům dát dobroty, které jim přinesly- jablíčka, mrkev, tvrdý chleba. Nakonec viděly ukázku práce s loveckými psy.Do školky se děti vracely vymrzlý, zablácený ale s novými poznatky a zážitky. Poděkování patří panu Tučkovi, Pazderovi a Beranovi, kteří věnovali svůj čas a uskutečnili tuto ukázku pro děti. V příloze najdete několik fotografií z této akce.

Zobraz / Skyj

Karneval v MŠ

Vloženo: 10.02.13 09:49 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 40121x
Jako každoročně se v mateřské škole konal karneval.Děti již od rána byly natěšené a velice rády pomáhaly při výzdobě třídy.Po ranní svačině se děti převlékly do svých masek a začal karnevalový rej. Nechyběl tanec, soutěže, občerstvení ani závěrečné rozdání malých cen.Všichni jsme byli po tomto reji aktivit unaveni ale i spokojeni. Podívejte se na naše dovádění na fotografiích.

Zobraz / Skyj

Divadlo v mateřské škole

Vloženo: 29.12.12 10:12 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 40524x
Do mateřské školy zavítali studenti ze Středního odborného učiliště a Střední odborné školy v Kutné Hoře, aby našim dětem zahráli pohádku O Honzovi. Herci si nejprve museli připravit scénu a protože chtěli, aby pódium bylo dokonalé jako v opravdovém divadle, daly jim přípravy opravdu zabrat. Jejich úsilí však stálo za to. Pohádka se dětem líbila, byla v ní spousta písniček a dokonce se děti mohly zapojit do hry. Herci měli pěkné kostýmy, nebyl tu jen pohádkový dědeček ale i drak nebo vodník a hlavně Honza s princeznou. V pohádce nechyběl humor ale i napětí. Studentům i jejich vedení patří naše poděkování a doufáme, že opět někdy navštíví naši mateřskou školu. Podívejte se na několik fotografií, které zachycují herecké umění studentů.

Zobraz / Skyj

Vánoční dílnička v kulturním domě

Vloženo: 20.12.12 17:44 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 37676x
Řada dětí využila se svými rodiči možnost přijít první adventní neděli 2012 do kulturního domu ozdobit perníčky a vyrobit si vánoční výzdobu pod vedením L. Lisé a J. Smejkalové. Podívejte se na fotografie K. Smejkala. Krásně vyzdobený sál potěšil všechny děti i dospělé, kteří přijali pozvání k občerstvení po rozsvícení vánočního stromu. Poděkování patří všem, kteří se na úžasné vánoční atmosféře podíleli třeba jen tím, že přišli s úsměvem na tváři setkat se se svými spoluobčany.

Mikuláš a čert v mateřské škole

Vloženo: 11.12.12 23:43 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 40663x

Výlet na zámek Berchtold

Vloženo: 20.07.12 21:16 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 43616x

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 20.06.12 13:39 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 51702x
Prohlédněte si v příloze fotogalerii ze slavnosti, na které se rozloučili v červnu 2012 s mateřskou školou "předškoláci".

Zobraz / Skyj

Oslava Dne matek 2012

Vloženo: 14.05.12 18:10 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 87517x
Nahlédněte s námi do atmosféry nedělního odpoledne 13. května 2012, při kterém děti z mateřské školy připravily svým maminkám a babičkám kromě květiny a dárků kouzelné vystoupení plné básniček a písniček. Fotografoval R. Svoboda.


    Předchozí

  [2] [3] [4] [5] [67  [8]

Další