P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
22.01.2022 - 07:24 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 30.05.18 14:07 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 48917x
Dne 15. května přijel do mateřské školy loutkoherec pan Peřina. Dětem zahrál pohádku "Dráček Robert". Dětem se pohádka líbila. Dokonce si mohly v pohádce zahrát a užily si spousty legrace. Podívejte se na několik fotografií z tohoto divadla.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 05.11.13 19:32 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42296x
Do školky přijelo divadlo. Už jsme ho znali z předchozího představení na konci školního roku. Dnes nám přijelo zahrát o Kašpárkovi a přírodě. Divadlo se nám líbilo, zasmáli jsme se i zazpívali s hejkalem i jezinkami. Hlavně jsme se poučili, jak se v přírodě chovat, jak ji neničit a jak se také chovat jeden k druhému. Podívejte se na ukázku z pohádky v podobě fotografií.

Zobraz / Skyj

Divadlo v mateřské škole

Vloženo: 29.12.12 10:12 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 40525x
Do mateřské školy zavítali studenti ze Středního odborného učiliště a Střední odborné školy v Kutné Hoře, aby našim dětem zahráli pohádku O Honzovi. Herci si nejprve museli připravit scénu a protože chtěli, aby pódium bylo dokonalé jako v opravdovém divadle, daly jim přípravy opravdu zabrat. Jejich úsilí však stálo za to. Pohádka se dětem líbila, byla v ní spousta písniček a dokonce se děti mohly zapojit do hry. Herci měli pěkné kostýmy, nebyl tu jen pohádkový dědeček ale i drak nebo vodník a hlavně Honza s princeznou. V pohádce nechyběl humor ale i napětí. Studentům i jejich vedení patří naše poděkování a doufáme, že opět někdy navštíví naši mateřskou školu. Podívejte se na několik fotografií, které zachycují herecké umění studentů.

Zobraz / Skyj

Divadlo Úsměv v MŠ

Vloženo: 02.12.16 16:03 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 48867x
Do mateřské školky přijelo divadlo Úsměv s pohádkou Barborka. Dětem se pohádka moc líbila i když v ní vystupovali čerti. Všichni jsme se nasmáli a dokonce si zazpívali. Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Divadlo Úsměv

Vloženo: 21.02.17 13:27 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 45508x
Začátkem února do mateřské školy zavítalo loutkové divadlo Úsměv s pohádkou o zvířátkách, která se neměla kde schovat před zimou. Našla si domeček v rukavičce a zjistili, že společně dokáží mnohem víc.Děti pohádka zaujala a ještě si zazpívali známé písničky.Podívejte se na několik fotografií z divadla.

Zobraz / Skyj

Divadelní soubor v MŠ

Vloženo: 03.01.15 12:10 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42531x
4. prosince k nám zavítal divadelní soubor ze SOŠ a SOU řemesel v Kutné Hoře s pohádkou Lotrando a Zubejda. Pohádka byla protkána humorem a písničkami. Také děti se částečně podílely na ději pohádky. Děkujeme studentům této školy a jejich panu vychovateli za téměř profesionální vystoupení a těšíme se na další spolupráci. V příloze se podívejte na několik fotografií z děje pohádky.

Zobraz / Skyj

Divadélko Kůzle v mateřské škole - 3. 11. 2016

Vloženo: 02.12.16 13:35 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 46910x
Divadélko Kůzle zavítalo také do naší mateřské školy. Dětem zahrálo pohádku s názvem "Potrestaná pýcha". Děti pohádka pobavila, poučila a dokonce se mohly do pohádky zapojit. Všichni si mohli s herci zazpívat, pomáhali počítat a určovat ovoce a zeleninu, zopakovali si barvy a dokonce řešili hádanky.Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Děti u hasičů.

Vloženo: 09.05.14 22:00 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 41554x
V úterý 6. května se děti vydaly na návštěvu hasičů do Kutné Hory, kde byl den otevřených dveří. Po cestě vlakem, která byla pro některé velkým zážitkem, jsme byli prvními návštěvníky u hasičů. Nám to ale nevadilo, protože jsme něli klid na prohlídku požární techniky i na další činnosti. Děti si zkusily jak se manipuluje s hadicí při hašení , zkoušely házet míčkem na cíl nebo přejít vysokou lávku a také měly možnost být na místě lidí, kteří spadnou do hluboké jámy. Největší radost jim přineslo dovádění na nafukovacím hradu a jízdě na člunu. Pak už následovala ukázka práce hasičů, policie a lidí ze záchranky při vyproštění řidiče z havarovaného auta, záchrany raněného ze střechy budovy a hašení opravdového ohně. Bonbónkem na závěr byla ukázka výcviku policejních psů. Pak už unaveni jsme se vydali na zpáteční cestu do školky. Myslím, že děti měly spoustu zážitků, o kterých mohly doma vyprávět. Podívejte se na několik fotografií z akce.

Zobraz / Skyj

Den otevřených dveří v mateřské škole

Vloženo: 20.05.14 08:43 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 54590x
Mateřská škola prošla v posledních dvou letech velkou rekonstrukcí. 17. května 2014 si mohli všichni občané Hlízova prohlédnout moderní zařízení a hračky i nově vymalované prostoty. Nahlédněte s námi do světa dětí alespoň na fotografiích.

Zobraz / Skyj

Den matek

Vloženo: 02.06.14 17:11 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 55326x
Mateřská škola ve spolupráci s obecním úřadem uspořádala oslavu Dne matek, na které vystoupily děti z MŠ se svým programem.Děti jej zahájily tanečky a pak ukázaly s větší či menší trémou, jaké si připravily básničky a písničky pro maminky.Po předání dárečků si děti se svými maminkami zatančily. Nakonec se všichni občerstvili malým pohoštěním, které zajistil obecní úřad.Podívejte se na hezkou atmosféru tohoto dne na fotografiích Zdenky Rytinové.


    Předchozí

  [2] [3] [4] [5] [67  [8]

Další