P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
22.01.2022 - 06:10 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Jak se líbil lampionový průvod dětem?!

Vloženo: 01.12.13 15:59 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42830x
Děti ještě dlouho vzpomínaly na všechny postavy, které viděly na cestě za světýlky. Každému se líbila jiná pohádková postava. Někdo vyprávěl o legračním vodníkovi, který je zval do rybníka, jiný zase o kočičce s mašlí. Někomu se zase líbila hvězdička, která s dětmi moc hezky zpívala a všem se vryl do paměti Karkulák. Snad právě proto,že to nebyla tradiční Karkulka. Děti také vzpomínaly na lesní vílu a na usměvavého hejkala, který je provázel celou cestou. A čarodějnice se dětem připomněla i druhý den, kdy jim do školky poslala uvařený kouzelný lektvar z podivných ingrediencí jako je bota nebo krokodýl. Někdo se ho napil s chutí, jiný se zdráhal ho vůbec ochutnat. Ale věřte, nevěřte, byl opravdu kouzelný. Alespoň děti to na sobě poznaly. Děkujeme všem a hlavně paní Lisé a Smejkalové za nápad a realizaci akce. Jen více takovýchto nápadů. Podívejte se na fotografie z fotoaparátu Zdenky Rytinové.

Informace o zpracování osobních údajů

Vloženo: 22.05.18 12:05 - Karin Kohárová, Zobrazeno: 52380x

Zobraz / Skyj

Indiáni ve školce

Vloženo: 23.06.14 14:01 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 43051x
V úterý 17.6. se všichni ve školce stali indiány. Děti si vyráběly čelenky,totem,seznamovaly se s životem indiánů a učily se některým dovednostem. Pokračováním byl odpolední program na zahradě za účasti rodičů. Indiáni skládali zkoušku ze svých znalostí a hlavně hbitosti, zdatnosti a šikovnosti.Také ukázali rodičům indiánský tanec okolo totemu. Nakonec stopovali medvěda, který měl u sebe schovaný poklad. Na závěr si vyhladovělí indiáni opekli vuřty. Za pomoc na přípravě a realizaci děkujeme paní Lisé. Fotografie nafotila paní Bertramová.

Zobraz / Skyj

Helloween v mateřské škole

Vloženo: 23.11.11 22:07 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42432x
Děti z mateřské školy oslavovaly 31.října Hellowen. Jak tento den probíhal,je popsáno v přiloženém článku a zachyceno na fotografiích.

Zobraz / Skyj

Halloween v MŠ

Vloženo: 06.11.13 01:26 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42425x
Konec října je spojen s halloweenem. Také my jsme si v tomto duchu vyzdobili školku. Podívejte se, zda se nám to povedlo.

Zobraz / Skyj

Drakiáda

Vloženo: 24.10.11 18:30 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 43883x

V pondělí 24. října se odpoledne sešly u koupaliště děti z mateřské školky. Spolu se svými rodiči se všichni snažili ozdobit alespoň na chvíli podzimní oblohu barevnými draky. Podívejte se s námi, jak se jim to povedlo.


Zobraz / Skyj

Divadlo ve školce

Do mateřské školky zavítalo divadlo s pohádkou "Nemocný pejsek". Děti si nejprve zazpívaly úvodní písničku s kašpárkem a pak už pomáhaly kočičce léčit pejska.Zopakovaly si, že léky si nesmí brát samy, že je dobré se otužovat , jíst zdravě a cvičit. Poradily kočičce, jakým telefonním číslem má zavolat sanitku s paní doktorkou Zorkou Horkou. Pohádka nebyla jen poučná, ale byla plná humoru a písniček. Nakonec se děti s kašpárkem i vyfotily. Bohužel velká část dětí pohádku neviděla, protože byly nemocné.Teď si mohou alespoň prohlédnout několik fotografií z pohádky.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 03.03.16 11:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 46458x
Do mateřské školy přijelo začátkem měsíce února divadlo Úsměv s pohádkou "Rukavička". Známou pohádku o zvířátkách, která se společně schovala před zimou do rukavičky, doplňovaly veselé písničky. Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 20.10.17 13:42 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 56821x
Dnes 20. 10. přijelo do mateřské školy divadlo Úsměv s pohádkou O zlaté rybce. I když děti pohádku znají, její divadelní podoba se dětem líbila. Podívejte se na několik fotografií z divadelního představení.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 06.04.18 16:18 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 52728x
Do mateřské školy přijelo maňáskové divadlo až ze Šternberka. Dětem zahrálo hned tři známé pohádky -" O zlaté rybce","Hrnečku,vař" , "O Smolíčkovi" . Pohádky byly doplněny písničkami, které si mohly zazpívat i děti.


    Předchozí

  [1] [2] [3] [4] [56  [7] [8]

Další