P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
02.12.2021 - 23:44 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Kouzlení v mateřské škole

Vloženo: 02.12.16 14:26 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 47605x
Do mateřské školy přijel šašek, který předváděl kouzla. Takovéto představení jsme tu ještě neměli.Byli jsme překvapení jaká kouzla umí a hodně jsme se také nasmáli. Hlavně když paní učitelka byla celá zaprášená od mouky nebo jak klukům tekla voda z nosu a z uší.Bylo to prostě fajn. Po představení nám ale zbyl po šaškovi trochu nepořádek. My jsme ho ale bez řečí pomohli paní uklízečce uklidit.

Zobraz / Skyj

Kurz plavání

Vloženo: 07.06.15 19:07 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 44041x
Děti z mateřské školy se zúčastnily 10-ti lekcí plavání v kutnohorském bazénu. Téměř všem dětem (až na několik vyjímek) se dovádění ve vodě moc líbilo. Podívejte se na několik fotografií z bazénu.

Zobraz / Skyj

Kurz plavání

Vloženo: 18.09.17 16:57 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42918x
V letošním roce děti jezdily do Kutné Hory na kurz plavání. Pro některé to bylo seznamování s vodou a další z dětí už zkoušely první tempa. Fotografie ukazují, jak se dětem na plavání líbilo.

Mikuláš a čert v mateřské škole

Vloženo: 11.12.12 23:43 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 39239x

Zobraz / Skyj

Mikuláš v mateřské škole

Vloženo: 03.04.18 15:44 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 47102x
Jako každý rok i letos zavítal do naší školky čert s Mikulášem. Nejdříve nám studenti z SOŠ a SOU řemesel v Kutné Hoře zahráli pohádku, která nás poučila, že je lépe být skromný a čestný než lakomý a prolhaný. A pak už přišel Mikuláš a přinesl každému malý dárek. Podívejte se na několik fotografíí z této akce.

Zobraz / Skyj

Mikuláš v MŠ

Vloženo: 03.01.15 12:33 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42323x
Všichni víme, že 5. prosince chodí čert s mikulášem. Také do školky k nám zavítali, tentokrát i s andělem. Někdo se sice trošku bál, ale nakonec strach všichni překonali a dostali sladký balíček. Podívejte se, jak jsme se čerta nebáli a vyfotografovali jsme se s ním.

Zobraz / Skyj

Mikulášská nadílka v MŠ

Vloženo: 06.02.17 13:38 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 43331x
7.12.2016 k nám přijeli studenti SOU a SOŠ řemesel v Kutné Hoře, aby nám zahráli pohádku Perníková chaloupka. Po té následovala mikulášská nadílka. Pohádka byla doplněna písničkami a děti z MŠ si dokonce v ní mohly zahrát. Pak už přišel Mikuláš s čertem a andělem. Nikdo se čertice nebál, dokonce se některé děti s ní i vyfotily.Všichni ale dostali balíček s dobrotami.Pak už jsme se s čerticí a Mikulášem rozloučily a věříme,že nás navštíví i příští rok. Podívejte se na několik fotografií z akce.

Zobraz / Skyj

Nová lípa v Hlízově

Sobotní odpoledne si děti mateřské školy zpříjemnily výsadbou národního stromu lípy na prostranství u pomníku padlých. Myšlenku členů životní komise podpořil obecní úřad, který za pomoci členů SDH Hlízov pomohl dětem mateřské školy vysadit strom, bude jim připomínat nejen svátek Dne země.

Zobraz / Skyj

Oslava Dne matek 2012

Vloženo: 14.05.12 18:10 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 83924x
Nahlédněte s námi do atmosféry nedělního odpoledne 13. května 2012, při kterém děti z mateřské školy připravily svým maminkám a babičkám kromě květiny a dárků kouzelné vystoupení plné básniček a písniček. Fotografoval R. Svoboda.

Zobraz / Skyj

Ovocný a zeleninový den

Vloženo: 05.11.13 19:06 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 41110x
Podzim je mimo jiné ve znamení sklizně ovoce a zeleniny. I my jsme si do školky přinesli vše, co se urodilo na zahrádkách i v obchodě. Dokonce jme vše uměli pojmenovat i poznat podle chuti a tak jsme se rozhodli uvařit si něco z přinesených surovin. Jeden den si každý pro sebe vyrobil jednohubky ozdobené zeleninou a pomohl při přípravě zeleninové polévky. Všem krájení zeleniny šlo od ruky a vlastnoručně uvařená polévka moc chutnala. Další den jsme měli chuť na něco sladkého a tak jsme se pustili do výroby štrúdlu jako od maminky. Všichni se chtěli účastnit strouhání, krájení jablíček. Pak nám někteří štrúdl osladili, jiní posypali skořicí a další přidali rozinky a oříšky. Po upečení jsme museli nechat štrúdl vychladnout a tak jsme raději odešli na vycházku. A pak po obědě přišel konečně na řadu náš štrúdl. Byl dobrý, protože jsme si ho připravili úplně sami.Podívejte se na foto, jak jsme šikovní.


    Předchozí

  [1] [2] [3] [45  [6] [7] [8]

Další