P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
22.01.2022 - 05:46 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Den otevřených dveří v mateřské škole

Vloženo: 20.05.14 08:43 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 54586x
Mateřská škola prošla v posledních dvou letech velkou rekonstrukcí. 17. května 2014 si mohli všichni občané Hlízova prohlédnout moderní zařízení a hračky i nově vymalované prostoty. Nahlédněte s námi do světa dětí alespoň na fotografiích.

Zobraz / Skyj

Děti u hasičů.

Vloženo: 09.05.14 22:00 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 41551x
V úterý 6. května se děti vydaly na návštěvu hasičů do Kutné Hory, kde byl den otevřených dveří. Po cestě vlakem, která byla pro některé velkým zážitkem, jsme byli prvními návštěvníky u hasičů. Nám to ale nevadilo, protože jsme něli klid na prohlídku požární techniky i na další činnosti. Děti si zkusily jak se manipuluje s hadicí při hašení , zkoušely házet míčkem na cíl nebo přejít vysokou lávku a také měly možnost být na místě lidí, kteří spadnou do hluboké jámy. Největší radost jim přineslo dovádění na nafukovacím hradu a jízdě na člunu. Pak už následovala ukázka práce hasičů, policie a lidí ze záchranky při vyproštění řidiče z havarovaného auta, záchrany raněného ze střechy budovy a hašení opravdového ohně. Bonbónkem na závěr byla ukázka výcviku policejních psů. Pak už unaveni jsme se vydali na zpáteční cestu do školky. Myslím, že děti měly spoustu zážitků, o kterých mohly doma vyprávět. Podívejte se na několik fotografií z akce.

Zobraz / Skyj

Divadélko Kůzle v mateřské škole - 3. 11. 2016

Vloženo: 02.12.16 13:35 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 46907x
Divadélko Kůzle zavítalo také do naší mateřské školy. Dětem zahrálo pohádku s názvem "Potrestaná pýcha". Děti pohádka pobavila, poučila a dokonce se mohly do pohádky zapojit. Všichni si mohli s herci zazpívat, pomáhali počítat a určovat ovoce a zeleninu, zopakovali si barvy a dokonce řešili hádanky.Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Divadelní soubor v MŠ

Vloženo: 03.01.15 12:10 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42526x
4. prosince k nám zavítal divadelní soubor ze SOŠ a SOU řemesel v Kutné Hoře s pohádkou Lotrando a Zubejda. Pohádka byla protkána humorem a písničkami. Také děti se částečně podílely na ději pohádky. Děkujeme studentům této školy a jejich panu vychovateli za téměř profesionální vystoupení a těšíme se na další spolupráci. V příloze se podívejte na několik fotografií z děje pohádky.

Zobraz / Skyj

Divadlo Úsměv

Vloženo: 21.02.17 13:27 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 45505x
Začátkem února do mateřské školy zavítalo loutkové divadlo Úsměv s pohádkou o zvířátkách, která se neměla kde schovat před zimou. Našla si domeček v rukavičce a zjistili, že společně dokáží mnohem víc.Děti pohádka zaujala a ještě si zazpívali známé písničky.Podívejte se na několik fotografií z divadla.

Zobraz / Skyj

Divadlo Úsměv v MŠ

Vloženo: 02.12.16 16:03 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 48863x
Do mateřské školky přijelo divadlo Úsměv s pohádkou Barborka. Dětem se pohádka moc líbila i když v ní vystupovali čerti. Všichni jsme se nasmáli a dokonce si zazpívali. Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Divadlo v mateřské škole

Vloženo: 29.12.12 10:12 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 40524x
Do mateřské školy zavítali studenti ze Středního odborného učiliště a Střední odborné školy v Kutné Hoře, aby našim dětem zahráli pohádku O Honzovi. Herci si nejprve museli připravit scénu a protože chtěli, aby pódium bylo dokonalé jako v opravdovém divadle, daly jim přípravy opravdu zabrat. Jejich úsilí však stálo za to. Pohádka se dětem líbila, byla v ní spousta písniček a dokonce se děti mohly zapojit do hry. Herci měli pěkné kostýmy, nebyl tu jen pohádkový dědeček ale i drak nebo vodník a hlavně Honza s princeznou. V pohádce nechyběl humor ale i napětí. Studentům i jejich vedení patří naše poděkování a doufáme, že opět někdy navštíví naši mateřskou školu. Podívejte se na několik fotografií, které zachycují herecké umění studentů.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 05.11.13 19:32 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 42292x
Do školky přijelo divadlo. Už jsme ho znali z předchozího představení na konci školního roku. Dnes nám přijelo zahrát o Kašpárkovi a přírodě. Divadlo se nám líbilo, zasmáli jsme se i zazpívali s hejkalem i jezinkami. Hlavně jsme se poučili, jak se v přírodě chovat, jak ji neničit a jak se také chovat jeden k druhému. Podívejte se na ukázku z pohádky v podobě fotografií.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 03.03.16 11:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 46457x
Do mateřské školy přijelo začátkem měsíce února divadlo Úsměv s pohádkou "Rukavička". Známou pohádku o zvířátkách, která se společně schovala před zimou do rukavičky, doplňovaly veselé písničky. Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 20.10.17 13:42 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 56817x
Dnes 20. 10. přijelo do mateřské školy divadlo Úsměv s pohádkou O zlaté rybce. I když děti pohádku znají, její divadelní podoba se dětem líbila. Podívejte se na několik fotografií z divadelního představení.


    Předchozí

  [12  [3] [4] [5] [6] [7]

Další