P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
23.08.2017 - 02:41 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Divadlo Úsměv

Vloženo: 21.02.17 13:27 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 3951x
Začátkem února do mateřské školy zavítalo loutkové divadlo Úsměv s pohádkou o zvířátkách, která se neměla kde schovat před zimou. Našla si domeček v rukavičce a zjistili, že společně dokáží mnohem víc.Děti pohádka zaujala a ještě si zazpívali známé písničky.Podívejte se na několik fotografií z divadla.

Zobraz / Skyj

Mikulášská nadílka v MŠ

Vloženo: 06.02.17 13:38 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 3345x
7.12.2016 k nám přijeli studenti SOU a SOŠ řemesel v Kutné Hoře, aby nám zahráli pohádku Perníková chaloupka. Po té následovala mikulášská nadílka. Pohádka byla doplněna písničkami a děti z MŠ si dokonce v ní mohly zahrát. Pak už přišel Mikuláš s čertem a andělem. Nikdo se čertice nebál, dokonce se některé děti s ní i vyfotily.Všichni ale dostali balíček s dobrotami.Pak už jsme se s čerticí a Mikulášem rozloučily a věříme,že nás navštíví i příští rok. Podívejte se na několik fotografií z akce.

Zobraz / Skyj

Divadlo Úsměv v MŠ

Vloženo: 02.12.16 16:03 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 6248x
Do mateřské školky přijelo divadlo Úsměv s pohádkou Barborka. Dětem se pohádka moc líbila i když v ní vystupovali čerti. Všichni jsme se nasmáli a dokonce si zazpívali. Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Kouzlení v mateřské škole

Vloženo: 02.12.16 14:26 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 6207x
Do mateřské školy přijel šašek, který předváděl kouzla. Takovéto představení jsme tu ještě neměli.Byli jsme překvapení jaká kouzla umí a hodně jsme se také nasmáli. Hlavně když paní učitelka byla celá zaprášená od mouky nebo jak klukům tekla voda z nosu a z uší.Bylo to prostě fajn. Po představení nám ale zbyl po šaškovi trochu nepořádek. My jsme ho ale bez řečí pomohli paní uklízečce uklidit.

Zobraz / Skyj

Divadélko Kůzle v mateřské škole - 3. 11. 2016

Vloženo: 02.12.16 13:35 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 5897x
Divadélko Kůzle zavítalo také do naší mateřské školy. Dětem zahrálo pohádku s názvem "Potrestaná pýcha". Děti pohádka pobavila, poučila a dokonce se mohly do pohádky zapojit. Všichni si mohli s herci zazpívat, pomáhali počítat a určovat ovoce a zeleninu, zopakovali si barvy a dokonce řešili hádanky.Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Výlet do Starých Hradů

Vloženo: 16.06.16 14:00 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 3745x
Dne 27. května jsme se s dětmi vydali na výlet do Starých Hradů. Cesta autobusem nám celkem rychle utekla, protože jsme se těšili na návštěvu hradu. Byli jsme toho dne prvními návštěvníky. Hned při příchodu na nádvoří hradu nás přivítala živá koza, pozorovali jsme jí a při tom se najedli. I na kozu zbyl nějaký kousek kedlubny. Pak už nás přivítala čarodějnice a vedla nás na prohlídku sklepení. Tady jsme viděli dračí rodinu,obry i čerty.Nikdo z nás se nebál,ale byla nám trochu zima, protože ve sklepě bylo chladno. O to více nás hřálo sluníčko venku. Po malé přestávce jsme šli s čarodějnicí na prohlídku půdních prostorů. Nejdříve nás dala na nádvoří lekci v létání na koštěti. Ne všichni jsme měli odvahu se jí zúčastnit. Na půdě jsme viděli spoustu dalších skřítků a jiných pohádkových postav. Na závěr jsme se jěště podívali do Bestyjoly na zvířátka. Pak už jsme se vydali na cestu do školky. Všichni jsme dojeli v pořádku s se spousty zážitků. Podívejte se na několik fotografií z výletu.

Zobraz / Skyj

Velký slet čarodějnic

Vloženo: 09.05.16 13:37 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 6911x
V pátek v předvečer čarodějnic se na zahradě mateřské školy konal velký slet čarodějnic. Děti si zde pod vedením paní Lisé a kolektivu MŠ mohly vyrobit malé čarodějnice, sníst něco z čarodějnických specialit a samozřejmě si opéct s rodiči buřty. Zatímco rodiče opékali buřty na ohýnku a sebe na sluníčku, děti se vydováděly na průlezkách školní zahrady. Bohužel jsme nespálili čarodějnici vyrobenou dětmi v MŠ. Na našem malém ohýnku by asi těžko shořela a také jsme naší krasavici litovali.Podívejte se na několik fotogrrafií z této akce.

Zobraz / Skyj

Nová lípa v Hlízově

Sobotní odpoledne si děti mateřské školy zpříjemnily výsadbou národního stromu lípy na prostranství u pomníku padlých. Myšlenku členů životní komise podpořil obecní úřad, který za pomoci členů SDH Hlízov pomohl dětem mateřské školy vysadit strom, bude jim připomínat nejen svátek Dne země.

Zobraz / Skyj

Karneval v MŠ

Vloženo: 17.03.16 13:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 7129x
Také v mateřské škole se děti těšily na karneval. Na čas se změnily na piráty, princezny, kovboje nebo víly. Zatančily si, zadováděly a také zazpívaly. Podívejte se na několik fotografií z karnevalu.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 03.03.16 11:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 6526x
Do mateřské školy přijelo začátkem měsíce února divadlo Úsměv s pohádkou "Rukavička". Známou pohádku o zvířátkách, která se společně schovala před zimou do rukavičky, doplňovaly veselé písničky. Podívejte se na několik fotografií z představení.


 

   1  [2] [3] [4] [5] [6]

Další