P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
26.02.2020 - 14:51 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Velký slet čarodějnic

Vloženo: 09.05.16 13:37 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 22274x
V pátek v předvečer čarodějnic se na zahradě mateřské školy konal velký slet čarodějnic. Děti si zde pod vedením paní Lisé a kolektivu MŠ mohly vyrobit malé čarodějnice, sníst něco z čarodějnických specialit a samozřejmě si opéct s rodiči buřty. Zatímco rodiče opékali buřty na ohýnku a sebe na sluníčku, děti se vydováděly na průlezkách školní zahrady. Bohužel jsme nespálili čarodějnici vyrobenou dětmi v MŠ. Na našem malém ohýnku by asi těžko shořela a také jsme naší krasavici litovali.Podívejte se na několik fotogrrafií z této akce.

Zobraz / Skyj

Nová lípa v Hlízově

Sobotní odpoledne si děti mateřské školy zpříjemnily výsadbou národního stromu lípy na prostranství u pomníku padlých. Myšlenku členů životní komise podpořil obecní úřad, který za pomoci členů SDH Hlízov pomohl dětem mateřské školy vysadit strom, bude jim připomínat nejen svátek Dne země.

Zobraz / Skyj

Karneval v MŠ

Vloženo: 17.03.16 13:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 21650x
Také v mateřské škole se děti těšily na karneval. Na čas se změnily na piráty, princezny, kovboje nebo víly. Zatančily si, zadováděly a také zazpívaly. Podívejte se na několik fotografií z karnevalu.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 03.03.16 11:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 21050x
Do mateřské školy přijelo začátkem měsíce února divadlo Úsměv s pohádkou "Rukavička". Známou pohádku o zvířátkách, která se společně schovala před zimou do rukavičky, doplňovaly veselé písničky. Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Čert a Mikuláš v MŠ

Vloženo: 01.12.15 22:34 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 26933x
Do mateřské školy zavítalo divadlo studentů Středního odborného učiliště v Kutné Hoře s pohádkou Červená Karkulka. Pohádka byla doplněna písničkami, do kterých se zapojily i děti. Pak už přišel čert s Mikulášem a andělem. Děti dostaly malý sladký dárek a někteří odvážlivci si dokonce pohladili čerta.Fotografie ukazují, že jsme se vůbec nebáli.

Zobraz / Skyj

Rozsvícení vánočního stromu.

Vloženo: 30.11.15 19:58 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 20277x
Tradičně jsme se zúčastnili na akci obce - rozsvícení vánočního stromu. Částečně jsme se podíleli na výzdobě a progamu na akci. Rodiče pak na pohoštění, které tradičně následuje po zazpívání koled našimi dětmi.Akce proběhla v přátelské atmosféře.

Zobraz / Skyj

Cesta za světýlky

Vloženo: 30.11.15 19:44 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 24159x
Podzimní čas přináší hodně přírodního materiálu, s kterým se může tvořit spousta nápaditých výrobků. Také my jsme tohoto využili ve spolupráci se spolkem HUS.V kulturním domě jsme spolu s rodiči měli tvořivý den na téma "dýnáčci" a "bramboráčci". Potom následoval lampiónový průvod, který šel trasou označenou světýlky. V cíli děti našli poklad v podobě svítících náramků a hvězdiček. Nikdo se po cestě neztratil a snad všichni byli s akcí spokojeni.

Zobraz / Skyj

Keramika

Vloženo: 30.11.15 19:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 17390x
Ke konci školního roku jsme se sešli s dětmi a rodiči při práci s keramickou hlínou pod vedením Lady Lisé. Práce s hlínou se všem líbila a svou tvořivost a fantazii využili nejen děti, ale i maminky. Výrobky se nám podařily a všichni jsme se odreagovali a popovídali při opékání vuřtů. Vše probíhalo na zahradě MŠ. Na začátku tohoto roku jsme naše keramické výrobky již vypálené dokončili nabarvením burelem. Podívejte se na fotografie z těchto akcí.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 20.06.15 20:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 20912x
Ve středu 17. 6. 2015 jsme se loučili s letošními předškoláky. Program byl zahájen pohádkou a pak již následovalo tradiční šerpování předškoláků a jejich pasování na budoucí školáky. Každý z nich na rozloučenou dostal také dárek - baťůžek s malým překvapením.Podívejte se na fotografie jak děti zvládly pasování na školáky.

Zobraz / Skyj

Výlet do ZOO

Vloženo: 20.06.15 18:15 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 20432x
Výlet ke Dni dětí do ZOO Chleby se vydařil. Přálo nám i počasí a tak jsme si prohlídku zahrady užili. Zakončili jsme jí na novém dětském hřiští, kde se nám moc líbilo. Podívejte se na fotografie, co jsme všechno viděli a jak jsme si výlet užívali.


    Předchozí

  [1] [23  [4] [5] [6] [7] [8]

Další